Команда Руслана Ротаня закрутила інтригу в боротьбі за чемпіонство

07.05.2023 17:28

У поєдинку 25-го туру чемпіонату України донецький Шахтар на виїзді зіграв унічию з Олександрією

Черговим випробуванням для гірників у змаганні за титул стала зустріч із командою Руслана Ротаня, яка бореться за потрапляння в єврокубки. У першому колі чемпіонату ці дві команди зіграли внічию. Зважаючи на сьогоднішню перемогу Дніпра-1, Шахтар не мав права втрачати залікові пункти в Олександрії.

Уже на дев’ятій хвилині господарі вийшли вперед — класний удар здалеку від стійки вдався Михайленку. Надалі ініціативою володіли гірники, проте тривалий час пробити Шевченка їм не вдавалося.

Лише на 75-й хвилині Келсі, який ще в першому таймі замінив травмованого Траоре, зрівняв рахунок. Криськів із лінії штрафного влучив у дальню стійку, а венесуелець здорово зіграв на добиванні. Утім, більшого в цьому поєдинку Шахтар добитися не зумів — 1:1.

Тепер гірники випереджають Дніпро-1 лише на три пункти, проте у конкурентів ще є матч у запасі.