«Хотілося вимкнути телевізор»: легенда Шахтаря розкритикував Україну за гру проти Словаччини, згадавши Бельгію

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
234
1 голос
Роман Яремчук. Фото: УАФ
Колишній нападник національної збірної України та донецького Шахтаря Андрій Воробей прокоментував підсумок матчу другого групового раунду Євро-2024 між Словаччиною та Україною (1:2), натякнувши, як синьо-жовті можуть перемогти ще й Бельгію.

Андрій Воробей вважає, матчі другого групового раунду Євро-2024 між Словаччиною та Україною (1:2) можна поділити на два тайми не лише за правилами проведення поєдинку, а за змістом гри у виконанні команди Сергія Реброва.

«Чесно скажу, після першого тайму зі Словаччиною мені хотілося вимкнути телевізор. Але на характері ми вирвали перемогу».

Однак у ключовій грі групового турніру проти Бельгії, на одному характері синьо-жовті можуть і не виїхати, впевнений Воробей.

«У нашого тренерського штабу має бути чіткий план на майбутню зустріч. Бельгія теж має свої проблеми в обороні, та й Куртуа на Євро не приїхав. Нашим гравцям потрібно буде пахати у Штутгарті усі 95 хвилин матчу. Якщо ми просто почнемо катати м’яч, програємо.

Потрібно показати свій максимум та боротися на кожній ділянці футбольного поля – тоді є шанс на успіх», –  розповів Воробей в інтерв'ю Sport.ua.

• У третьому турі групового турніру ЧЄ-2024 Україна зіграє проти Бельгії.
  • Поєдинок проти «червоних дияволів» заплановано на найближчу середу, 26 червня. Початок матчу о 19:00 за Києвом.