Хавбек Шахтаря на пальцях пояснив, чому команда виграла чемпіонство

02.06.2023 16:02
Категории: Новини

Півзахисник донецького Шахтаря Георгій Судаков прокоментував здобуття чемпіонського титулу

Фото shakhtar.com

У Будинку футболу гірники отримали золоті медалі та трофей чемпіонату України. Хавбек Шахтаря Георгій Судаков прокоментував цей успіх. Його слова приводить офіційний сайт клубу.

Як відчуття після здобуття чемпіонства?

— Бути чемпіонами — неймовірно. Мабуть, до кінця ще не усвідомлюю, що ми це зробили. Виграти чемпіонат, проводячи майже всі матчі в складі — це не те, що було раніше, коли грали бразильці, а ти вигравав на лавці в шортах. Тут ти доклав максимум зусиль, був частиною команди, і поки немає повного усвідомлення. Та я думаю, ми написали історію під час війни, адже рік тому ти не знав, де будеш, і чи взагалі гратимеш у футбол, а зараз стоїш тут, тримаєш трофей і приміряєш медаль. Хочу подякувати всій команді, починаючи з персоналу і закінчуючи кожним футболістом. Ми це зробили разом завдяки нашому менталітету, духу команди. Ми доклали максимум зусиль для цього чемпіонства.

Який спогад є найяскравішим, а який період видався найважчим?

— Було багато різних моментів. Мабуть, прохід Ренна в Лізі Європи був найважливішим моментом. А найскладніше було відставати від Дніпра-1 на вісім балів, коли після першого кола ти не знав, що робити. Добре, що Дніпро-1 почав утрачати очки, а ми, навпаки, брали своє. Те, що ми — найкраща команда чемпіонату, підтверджує той факт, що ми забили найбільше, найменше пропустили, набрали найбільше балів, перемогли всіх принципових суперників і програли лише один матч. Я вважаю, що це неймовірне досягнення, і ми довели, хто є чемпіоном і одноосібним лідером чемпіонату України.

Голкіпер Шахтаря назвав найяскравіший момент у чемпіонському сезоні

Лента новостей

Українські інтернет казино