Карпати вдома програли Поліссю: підопічні Ашура піднялися на друге місце в УПЛ

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
233
1 голос
Таллес та Назаренко святкують забитий третій гол у ворота Карпат. Фото: ФК Полісся
Львівські Карпати вдома зазнали поразки від житомирського Полісся у межах восьмого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь гостей.

У першому таймі зустрічі обидві команди продемонстрували цікавий футбол та забили три гарні голи. Карпати атакували у перші хвилини більше, але гості свій перший момент втілили у забитий м’яч – Гуцуляк виконав чудову передачу і Крушинський ударом головою відкрив рахунок. Але вже у наступній атаці підопічні Лупашка зрівняли рахунок: Мірошніченко поцілив у дальній нижній кут воріт. А наприкінці тайму вже Крушинський асистував Гуцуляку і Олексій вдруге вивів Полісся вперед.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ КАРПАТИ – ПОЛІССЯ

У другому таймі гри Назаренко в черговий раз продемонстрував свій клас забив чудовий гол, влучивши у дальню дев’ятку воріт господарів.

У наступному турі чемпіонату України, 4 жовтня, Карпати вдома зіграють з Інгульцем (початок гри – о 18:00), а 6 жовтня Полісся зіграє з Ворсклою (початок поєдинку – о 13:00).