Карпати та Ворскла не виявили сильнішого: команди зіграли два різні тайми

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
294
1 голос
Епізод матчу Карпати - Ворскла. Фото: ФК Карпати
Львівські Карпати вдома зіграли внічию з полтавською Ворсклою у межах п’ятого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Гра завершилася з рахунком 1:1.
  • До звітного матчу Карпати підійшли з чотирма балами (нічия з Вересом та перемога над Кривбасом).
  • В перших стартових турах УПЛ Ворскла набрала шість очок - переграла Оболонь та Лівий берег.

У першому таймі зустрічі 19-річний Артур Шах з передачі Амбросія Чачуа відкрив рахунок, вивівши вперед львівську команду. Олег Очеретько міг подвоїти рахунок, але Ворсклу врятував каркас їх воріт.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ КАРПАТИ – ВОРСКЛА

Після перерви зміст гри змінився. Підопічні Владислава Лупашка зменшили темп своїх атак, а от гості більше атакували і свого досягли. На 57-й хвилині поєдинку Олександр Скляр вдало замкнув передачу партнера.

У наступному турі чемпіонату України, базовим днем якого є 14 вересня, Карпати зустрінуться з Шахтарем, а Ворскла прийме Рух.

Українська Прем’єр-ліга-2024/25

5 тур, 31 серпня

Карпати – Ворскла – 1:1 (1:0)

Голи: Шах, 15 – Скляр, 57

Карпати: Кемкін, Полегенько, Бабогло, Адамюк, Мірошніченко, Очеретько, Альварес, Чачуа, Підлепенець (Кузик 81), Ігор Невес (Костенко 64), Шах (Стеніо 65)

Ворскла: Ісенко, Крупський, Гучек, Чорноморець, Корнієнко (Бацула 46), Павлюк (Хрипчук 81), Скляр (Нестеренко 81), Челядін, Кане (Ндукве 76), Ковталюк (Ієде 59), Мякушко

Попередження: Мірошніченко 84 – Ковталюк 54

Вчора, 29 серпня, п’ятий тур УПЛ розпочався матчами в Києві та Львові: Оболонь програла Зорі (0:2), а Рух розгромив Інгулець (5:0).