Кандидат на посаду наставника Чорноморця — про переговори: вказав дедлайн їх завершення та умови співпраці

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
568
1 голос
Кандидат на посаду наставника Чорноморця — про переговори: вказав дедлайн їх завершення та умови співпраці
Олександр Бабич. Фото: ФК Фратрія
Головний тренер болгарського Піріна Олександр Бабич розповів, чи може він очолити Чорноморець, який залишився без наставника після відходу Романа Григорчука до Нефтчі.

Для якісної підготовки до сезону в УПЛ потрібно 3-4 тижні тренувань у повному складі. Про це заявив фахівець Олександр Бабич.

«Пропозиція від керівництва Чорноморця і спілкування між нами були - це правда. Я висловив побажання щодо свого тренерського штабу. Головна умова - закрити борги перед футболістами. Це дуже впливає на мікроклімат у колективі та ефективність робочого процесу. Я був у подібній ситуації і як гравець, і як тренер. Знаю, що в такій атмосфері дуже складно тренувати і тренуватися», — зазначив фахівець.

Тренер розповів про свій можливий відхід з болгарського клубу.

«Керівництво нашого з помічниками нинішнього клубу (Піріна - прим.) готове увійти в становище, але без шкоди для команди, яка також готується до нового сезону. З іншого боку, очевидно, що і для Чорноморця дорогоцінний час іде. Для якісної підготовки до сезону потрібно 3-4 тижні тренувань у повному складі. Зараз же немає ні часу, ні людей.

Тому як дедлайн для всіх сторін встановили середину цього тижня. Усе вирішиться найближчим часом», — сказав Бабич в інтерв'ю ТаТоТаке.

  • Чорноморець з 32 балами фінішував на 12 місці у турнірній таблиці УПЛ.
  • У минулому розіграші Кубка України одеський клуб дійшов до стадії 1/2 фіналу, де програв чинному володарю трофея донецькому Шахтарю (1:4).