Іспанія стала переможцем Євро-2024 U-19: кривдники збірної України зазнали поразки у фіналі

Аватар Кирило Паршаков Кирило Паршаков
721
5 голосів
Гравці збірної Іспанії U-19. Фото: Google
Сьогодні, 28 липня, відбувся фінал Євро-2024 U-19. Збірна Іспанії одержала перемогу над Францією з рахунком 2:0 та стала дев'ятиразовим переможцем турніру.
  • Франція посіла перше місце у групі В, вигравши два матчі проти Туреччини та Данії та зігравши в нічию з Іспанією (сім очок). У матчі 1/2 фіналу переграла Україну (1:0).
  • Іспанія з п'ятьма балами посіла друге місце у групі B. У півфінальному поєдинку іспанці здолали Італію у додатковий час (1:0).

Більшість першого тайму поєдинку команди пройшло за рівної гри команд. Першу справжню нагоду відкрити рахунок зустрічі мали французи. На 35-ій хвилині Абубака Сумахоро з середньої відстані сильно пробив у правий кут воріт, однак голкіпер Іспанії Муньйос Рауль Хіменес впорався з ударом. А вже за шість хвилин після цього голом відзначилась збірна Іспанії. Ікер Браво отримав у штрафному майданчику вдало виконану передачу, та відправив м'яч у нижній лівий кут воріт.

У другій 45-хвилинці іспанцям вдалось подвоїти перевагу. Ассане Діао блискуче перекинув м'яч над воротарем збірної Франції, до якого він не мав шансів до нього дотягнутись. На 77-ій хвилині французи залишились в меншості після відчайдушного підкату захисника Йоні Гоміса, за який він отримав пряму червону картку. Однак до кінця матчу голів більше забито не було.

Євро-2024 U-19. Фінал

Іспанія U-19 – Франція U-19 – 2:0 (1:0)

Голи: Браво, 41; Діао 69.

Вилучення: Гоміс, 77.

• Збірна Франції дев'ять разів брала участь у фінальній частині Євро U-19 та тричі вигравала турнір.
  • Іспанці на юнацькому чемпіонаті Європи грали 12 разів та вісім разів ставали переможцями.