Інгулець протистояв команді колишніх тренерів: нереалізований пенальті від бразильця Карпат, два удари у стійку

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
41
1 голос
Матч Карпати – Інгулець. Фото: ФК Карпати
Львівські Карпати вдома зіграли внічию з Інгульцем у рамках дев’ятого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Гра завершилася з рахунком 0:0.

У минулому сезоні Інгулець з головним тренером Владиславом Лупашком на останніх хвилинах гри Першої ліги вирвав золоті медалі з рук Карпат Мирона Маркевича. Влітку Лупашко перебрався до львівського клубу і очолив юнацьку команду. А згодом Маркевич подав у відставку і Лупашко став керувати першою командою. Інгулець влітку очолив Василь Кобін. То ж сьогодні була перша зустріч Інгульця проти команди колишніх тренерів Владислава Лупашка, Сергія Лавриненка, Богдана Шуста, Ігоря Єрмакова.

У першому таймі зустрічі активніше грали гравці Інгульця. Вже на восьмій хвилині голкіпер Карпат Кемкін потягнув удар Сітало. Далі був момент у Волохатого, але він не влучив у ворота суперника. Львівська команда відповіла своїми моментами: Паламарчук відбив удар Очеретька, Педросо пробив повз ворота. А перед перервою гри Малиш влучив у каркас воріт Карпат.

У другому таймі вже стійка воріт Інгулець рятувала від пропущеного голу: з передачі Чачуа пробивав Очеретько. А на 80-й хвилині на думку арбітра Шершень порушив правила проти Бруніньйо і було призначено пенальті. Ударом з «точки» бразилець Невес не зміг переграти голкіпера Паламарчука.

У наступному турі чемпіонату України, 20 жовтня, Інгулець на виїзді зіграє з ЛНЗ (початок гри – о 13:00), а наступного дня Карпати зустрінуться з Рухом у львівському дербі (початок поєдинку – о 18:00).