Ілля Забарний: «Сподіваюсь, що такі перемоги дають надію всім українцям»

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
355
01.09-Забарный

Захисник збірної України Ілля Забарний поділився своїми враженнями від матчу з Північною Македонією

Збірна України перемогла Північну Македонію в Скоп'є у поєдинку відбору Євро-2024, зробивши шикарний камбек (3:2). Захисник Борнмута Ілля Забарний прокоментував цю зустріч.

«Це важлива перемога, важливі три очки. Я щасливий, що забив перший м'яч за збірну України і для мене це теж дуже важливо. Зміг допомогти команді і тому дуже радий. Мені вже прийшло багато привітань — від дружини та родини. Звісно це приємно, тож дякую усім за підтримку.

Однак, це був важкий матч. Перший тайм ми трохи провалили, але у перерві зібралися в роздягальні і визначили помилки. В результаті вийшли на другий тайм з зовсім іншим настроєм і покращили гру. Почали більше атакувати і спокійно контролювати м'яч.

Звісно, приємно відігратися, поступаючись двома голами, та ще й потім здобути кінцевий успіх. Це важливо для всього нашого народу, який має і силу, і дух. Сподіваюсь, що такі перемоги дають надію всім українцям», — сказав Ілля Забарний.

Наступний матч збірна України проведе також в межах відбору Євро-2024 — 19 червня проти Мальти. Гра відбудеться в Трнаві на стадіоні Антона Малатинського (початок — о 19.00 за київським часом).

Збірна України в Бремені пережила не зовсім приємне дежавю (відео)