Євро-2024. Збірна України зробила фантастичний камбек у дебютному офіційному матчі Реброва

16.06.2023 23:41

Збірна України провела свій другий поєдинок у відбірному циклі чемпіонату Європи 2024 року

Фото Павла Кубанова

У першому офіційному матчі під керівництвом Сергія Реброва збірна України в Скоп'є на стадіоні Тоше Проескі зустрічалася з Північною Македонією.

Наш наставник не став міняти у стартовому складі нікого у порівнянні з поєдинком із Німеччиною 12 червня, тож Руслан Маліновський знову залишився на лаві запасних.

Перші півгодини зустрічі пройшли за рівної боротьби, фактично без гострих моментів. Однак на 30-й хвилині після подачі кутового Микола Матвієнко зіграв рукою у власному штрафному майданчику і арбітр, переглянувши відеоповтор, призначив пенальті. Його бездоганно реалізував Еніс Барді.

А ще за вісім хвилин фантастичний гол, на жаль у наші ворота, забив Еліф Ельмас. Він метрів з 25-ти закрутив м'яч у праву дев'ятку – 2:0.

У перерві Сергій Ребров вдався до замін і це зіграло свою роль. На 62-й хвилині Віктор Циганков подав кутовий і Ілля Забарний ударом головою скоротив відставання українців. А ще через п'ять хвилин Михайло Мудрик прорвався лівим флангом і зробив простріл, який класним ударом завершив Юхим Конопля – 2:2.

А на 73-й хвилині Вісар Мусліу зніс Владислава Ваната і побачив перед собою другу жовту картку, що перетворилася на червону. Македонці залишилися вдесятьох.

На 79-й хвилині просто зобов'язаний був забивати Віктор Циганков, однак із вигідної позиції пробив вище воріт. Втім, наш півзахисник відразу ж виправив свою помилку. На 83-й хвилині він відгукнувся на розрізну передачу Мудрика і перекинув головою кіпера господарів.

Отже, 3:2 – фантастичний камбек у дебютному офіційному матчі Сергія Реброва. Збірна України набрала три очки і випередила Італію та Північну Македонію по додатковим показникам.

Група С

Північна Македонія – Україна – 2:3 (2:0)

Голи: Барді (31, з пенальті), Ельмас (39) – Забарний (62), Конопля (67), Циганков (83).

Північна Македонія: Дімітрієвський, С. Рістовський, Зайков, Мусліу, Аліоскі, Барді, Адемі (Атанасов, 65), Ашковський (Брдаровський, 65), Трайковськи1 (Дорієв, 76), Нестеровський (М. Рістовський, 65), Ельмас.

Україна: Трубін, Тимчик (Конопля, 46), Забарний, Матвієнко, Миколенко, Степаненко, Судаков, Ярмоленко (Маліновський, 66), Циганков (Зубков, 90+3), Мудрик (Сидорчук, 90), Довбик (Ванат, 46).

Попередження: С. Рістовський (8), Мусліу (55) – Довбик (45+1).

На 73-й хвилині вилучений Мусліу (Північна Македонія) – повторне попередження.

Мальта – Англія – 0:4 (0:3)

Голи: Апап (8, автогол), Александер-Арнольд (28), Кейн (31, з пенальті), Уїлсон (83, з пенальті).

5 Мальта 3 0 0 3 1—8 0

Свій наступний матч кваліфікації Євро-2024 збірна України проведе 19 червня у Трнаві, де зустрінеться зі збірною Мальти.