Матч Іллі Забарного в чемпіонаті Англії був перерваний через жахливий форс-мажор з гравцем суперника

16.12.2023 20:20

Український захисник Ілля Забарний не зміг дограти свій матч в чемпіонаті Англії

Борнмут Іллі Забарного в поєдинку 17-го туру чемпіонату Англії приймав Лутон. Українець традиційно вийшов у стартовому складі своєї команди, але дограти матч не зумів через форс-мажор.

У другому таймі з капітаном гостей Томом Лок'єром сталася вкрай неприємна подія. Центрбек "капелюшників" знепритомнів на 60-ій хвилині поєдинку. За життя 29-річного валлійця почали боротися лікарі. Стан гравця наразі невідомий.

Арбітр призупинив матч, а футболісти обох команд залишили поле. Пізніше було ухвалено рішення, що поєдинок дограють іншого дня. На момент призупинення рахунок на табло був нічийний – 1:1.

Варто зазначити, що це вже не перший подібний епізод у кар'єрі валлійця. Уперше він знепритомнів на полі минулого сезону у фіналі плейоф за вихід АПЛ. Тоді його замінили під час поєдинку.