Ілля Забарний відзначився у переможному матчі Борнмута проти Кристал Пеласа

06.12.2023 23:32

Український захисник Ілля Забарний заробив жовту картку, але допоміг Борнмуту здобути перемогу в чемпіонаті Англії

Борнмут Іллі Забарного в поєдинку 15-го туру чемпіонату Англії в гостях зустрічався з Кристал Пеласом. Наш захисник вже традиційно відіграв увесь поєдинок.

Забарний не напрацював на результативні дії, однак відзначився жовтою карткою на 36-й хвилині. Втім, наш захисник допоміг своїй команді здобути перемогу – 2:0.

Борнмут набрав 16 очок і вийшов на 15-те місце у Прем'єр-лізі.

У паралельному матчі Брентфорд Єгора Ярмолюка також на виїзді грав з Брайтоном Роберто Де Дзербі. Півзахисник молодіжної збірної України вийшов на поле у стартовому складі гостей і відіграв перший тайм.

Після нього Брентфорд утримував нічию 1:1, однак без Ярмолюка взяти бодай очко не зміг і поступився 1:2.

З 19-ма пунктами команда посідає 11 місце в турніирній таблиці.