Гравець Шахтаря чітко висловився щодо суддівства у грі з Лейпцигом

Аватар Володимир Сержан Володимир Сержан
1314
0 голосів
Гравець Шахтаря чітко висловився щодо суддівства у грі з Лейпцигом
петряк-шахтар

Півзахисник донецького Шахтаря Іван Петряк прокоментував поразку від німецького Лейпцига

У заключному турі групового турніру Ліги чемпіонів гірники у Варшаві поступилися Лейпцигу — 0:4. Після матчу своїми думками поділився півзахисник Шахтаря Іван Петряк, слова якого приводить офіційний сайт клубу.

— Що було найскладнішим у грі з Лейпцигом?

— У них фізично сильна команда, а швидкий гол нас надламав, і вже потрібно було відкриватися. Вони скористалися нашими помилками, ми ж не змогли забити, хоч кілька гарних моментів було. Лейпциг свої моменти реалізував.

— Після виходу до Ліги Європи на матч із Лейпцигом забракло емоцій?

— Я не згоден. Ми готувались, емоцій було достатньо, тренер нас сильно мотивував. Ми хотіли перемогти, але це футбол. Повторюся: швидкий гол усе вирішив. Нам потрібна була лише перемога, і нормально, що команда почала відкриватися, тому ми й програли.

— За що Шахтар боротиметься в ЛЄ?

— Життя покаже. Зараз ми готуємось до чемпіонату, адже ігри кожні три дні. Треба думати лише про наступний матч, а в Лізі Європи дивитимемося за суперником.

— Арбітр судив в англійській манері. Чи згоден, що в кількох епізодах за твоєю участю рефері в УПЛ призначив би штрафний?

— Звісно, я цілком згоден. Мене збивали, і я відчував, що суперник ще й зверху на мене впав. Я відчув дотик і не зміг устояти на ногах, однак суддя, який був поруч, і боковий рефері мовчали. Напевно, вони звикли до такої гри, а ми — ні. Якби я зміг устояти на ногах, устояв би.

Ігор Йовічевич: «Після матчу сказав своїм гравцям підняти голови»