Гравці Динамо забили голи у матчах чемпіонату Ізраїлю: їх команди святкували перемоги

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
82
Самба Діалло. Фото: ФК Динамо
Футболісти київського Динамо Олександр Сирота та Самба Діалло, перебуваючи в оренді, відзначилися забитими голами у п'ятому турі чемпіонаті Ізраїлю з футболу.

Захисник Олександр Сирота, який виступає на правах оренди за Маккабі (Хайфа), забив гол в поєдинку проти Кір'ят-Шмон. 24-річний українець вийшов у стартовому складі та відіграв усі 90 хвилин, а на 72-й хвилині відзначився забитим м'ячем. Гол Сироти допоміг Маккабі здобули виїзну перемогу з рахунком 4:0. Це другий гол Сироти в складі Маккабі. Вперше він відзначився у грі з Маккабі (Бней-Райн) (2:1).

Півзахисник Самба Діалло, який виступає на правах оренди за Хапоель, забив дебютний гол за ізраїльську команду. Він забив гол в матчі проти Маккабі (Петах-Тіква), в якому сенегалець вийшов у стартовому складі та відіграв 67 хвилин. Діалло забив гол у ворота суперника на 46-й хвилині. Цей забитий м'яч Самба допоміг його команді перемогти з рахунком 4:1.

• Transfermarkt оцінює Діалло у 400 тисяч євро.
  • В активі Сироти є дві гри у складі національної збірної України.
  • Зазначимо, що Сирота має контракт із Динамо до 30 вересня 2025 року. У контракті з ізраїльтянами є опція викупу, але й без її активації існує серйозна ймовірність, що гравець більше не повернеться до біло-синіх.