Гравці Динамо вийшли з відпустки: провели перше тренування

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
185
1 голос
Гравці Динамо вийшли з відпустки: провели перше тренування
Гравці Динамо йдуть на тренування. Фото: ФК Динамо
Сьогодні, 23 червня, закінчилася відпустка для футболістів Динамо і на тренувальній базі у Віті-Литовській зібралися гравці, які не задіяні в національній збірній, що бере участь у фінальному турнірі Євро-2024 у Німеччині.

Розпочалося тренування для динамівців у сучасному тренажерному залі, де гравці під керівництвом тренера з фізпідготовки виконали комплекс фітнес-вправ, аби як слід розтягнутися та звести до мінімуму вірогідність отримати травму в перші дні після виходу з відпустки.

Уже на полі гравці виконали певний обсяг бігової роботи, а також трохи попрацювали з мʼячами, приділивши увагу комбінаційній грі та відпрацюванням пасу із забіганням в обмеженому просторі.

Найближчими днями на футболістів чекає проходження обов’язкового медичного огляду, а також втягуюча робота на клубній базі. 

У занятті брали участь 28 гравців.

  • Воротарі: Нещерет, Суркіс, Моргун, Ігнатенко
  • Захисники: Біловар, Михавко, Кравченко, Дубінчак, Попов, Боль, Малиш, Вівчаренко, Дячук, Сирота
  • Півзахисники: Шепелєв, Царенко, Буяльський, Піхальонок, Кабаєв, Брагару, Яцик, Караваєв, Михайленко, Андрієвський, Волошин
  • Нападники: Пономаренко, Супряга, Горбач

Нагадаємо, футболісти Динамо Максим Брагару та Олександр Піхальонок, які поповнили ряди київської команди під час літнього міжсезоння, обрали номери, під якими вони виступатимуть в офіційних матчах наступного сезону.