Гольова передача і звання найрезультативнішого в Іспанії! Артем Довбик і драма в Жироні (відео)

04.01.2024 09:01

Український форвард Артем Довбик відзначився гольовою передачею за Жирону в матчі чемпіонату Іспанії

Жирона і мадридський Атлетіко видали неймовірну драму у матчі 19-го туру чемпіонату Італії. Артем Довбик провів на полі 67 хвилин і записав на свій рахунок гольову передачу на 39-й.

Він ногою у карколомному шпагаті скинув м'яч на Дейлі Блінда, який зробив рахунок 3:1. Це була вже 16-та результативна дія українця (11 голів та п'ять передач), що дозволила йому стати найкращим за показником гол+пас в Ла Лізі.

Сам матч розгортався за драматичним сценарієм. Хет-трик Альваро Морати дозволив мадридцям зрівняти рахунок, але на першій компенсованій хвилині Іван Мартін вирвав перемогу для господарів – 4:3.

Жирона набрала 48 очок і наздогнала лідера – мадридський Реал.

Відзначимо, що Віктор Циганков через травму пропустив третій матч поспіль.