Українець Роман Яремчук казково розпочав 2024 рік в іспанській Валенсії: що сталося (відео)

03.01.2024 09:02

Форвард збірної України Роман Яремчук забив свій дебютний м'яч у іспанській Ла Лізі

Валенсія Романа Яремчука у поєдинку 19-го туру чемпіонату Іспанії приймала Вільярреал. Українець вийшов у стартовому складі господарів і вже на 4-й хвилині відкрив рахунок у зустрічі.

Яремчук отримав навісну передачу від Хосе Гаї і спрямував м'яч під ліву стійку. Це був його дебютний гол у Лал Лізі, адже до того він відзначався лише в Кубку Іспанії.

ВІДЕО

Наш форвард відіграв 70 хвилин і був замінений. Сам матч завершився з рахунком 3:1 на користь Валенсії, яка з 26-ма очками посідає дев'яте місце в турнірній таблиці.

Чемпіонат Іспанії. Ла Ліга. 19 тур

Валенсія – Вільярреал – 3:1 (2:0)

Голи: Яремчук (4), Пепелу (27, з пенальті, 57, з пенальті) – Морено (73).

В Англії трохи насипали українцю Іллі Забарному за матч проти Тоттенгема: всі деталі