Гол Задераки приніс перемогу Кривбасу над Лівим берегом: джокер відзначився у дебютній грі

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
50
1 голос
Матч Лівий берег - Кривбас. Фото: ФК Лівий берег
Кривбас завдав поразки київському Лівому берегу у межах шостого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Гра завершилася з рахунком 1:0.

У першому таймі зустрічі гольові моменти команди не створили. Територіальною перевагою володіла криворізька команда, але суперник свідомо віддав ініціативу, вибудувавши грамотну оборону.

ВІДЕО ГОЛУ МАТЧУ ЛІВИЙ БЕРЕГ – КРИВБАС

Після перерви малюнок гри на полі не змінився. Гравці Кривбасу намагалися забити гол, але не вдавалося пройти захист Лівого берега. В одній з контратак Галас змісив вступити у гру голкіпера гостей Кліщука - він впевнено спіймав м’яч. А на 74-й гри Понєдєльнік наніс перший ударом у створ воріт господарів - Механів надійно зіграв. А на 81-й хвилині в контратаці Задерака, який у другому таймі вийшов на заміну, реалізував вихід один на один з Механівим. Зазначимо, що Задерака відновився від травми і вперше вийшов на поле у нинішньому сезоні. Гра завершилася з рахунком 1:0.

У наступному турі чемпіонату України, 21 вересня, Лівий берег завітає у гості до Олександрії (початок гри - о 15:30), а Кривбас наступного дня прийме Ворсклу (початок поєдинку - о 15:30).

Українська Прем’єр-ліга-2024/25

6 тур, 15 вересня

Лівий берег – Кривбас – 0:1 (0:0)

Гол: Задерака, 81

Лівий берег: Механів, Соколов, Якимів, Семенов, Дударенко, Дідух, Банада (Співаков, 88), Приходько (Галас, 64), Синиця (Кобзар, 90), Микола Когут (Іван Когут, 64), Сухоручко

Кривбас: Кліщук, Бандейра Понєдєльнік (74), Романчук, Драмбаєв, Кузик, Бізімана, Вакулко, По (Задерака, 74), Луньов (Дібанго, 83), Микитишин, Соса (Твердохліб, 64)

• Після звітного матчу Кривбас має десять очок та посідає п’яте місце в УПЛ.
  • Лівий берег з шістьма балами розташувався на десятій сходинці в турнірній таблиці УПЛ.