Гол Кочергіна допоміг Ракуву перемогти Заглембє: відео забитого м'яча українця у чемпіонаті Польщі

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
21
1 голос
Владислав Кочергін. Фото: ФК Ракув
У неділю, 22 вересня, свій матч дев'ятого туру чемпіонату Польщі проводив чемпіон цієї країни 2023 року Ракув (Ченстохова), в складі якого грає український півзахисник Владислав Кочергін.

У першому таймі матчу українець Владислав Кочергін з передачі Сілви відкрив рахунок (відео голу). До перерви суперник зрівняв рахунок. На початку другого тайму Ракув забив один гол і рахунок 2:1 тримався майже півгодини, а потім команда українця забила ще три голи.

Кочергін відіграв увесь матч. Ця перемога дозволила Ракуву піднятися на третє місце у турнірній таблиці чемпіонаті Польщі.

Наступний свій матч Ракув проведе 25 вересня: в 1/32 фіналу Кубка Польщі на виїзді зустрінеться з Легніцею (початок гри – о 20:00). У наступному турі чемпіонату Польщі, 28 вересня, Ракув прийме Пущу. Поєдинок розпочнеться о 15:45 за київським часом.

Чемпіонат Польщі – Екстракляса

9 тур, 22 вересня

Ракув – Заглембє – 5:1 (1:1)

Голи: Кочергін, 10; Брунес, 53; Берггрен, 82, 89; Марсело, 86 – Мруз, 34

• Transfermarkt оцінює гравця в півтора мільйона євро;
  • За національну збірну України Кочергін провів один матч. В 2021 році він зіграв у товариській грі проти Чехії (1:1).