Дебютний гол українського захисника лишив Брюгге перемоги у чемпіонаті Бельгії

05.08.2022 23:41

Український захисник Зюльте-Варегема Олександр Драмбаєв став одним із героїв матчу з чемпіоном Бельгії

Олександр Драмбаєв

Брюгге у поєдинку 3-го туру чемпіонату Бельгії на домашньому стадіоні приймав Зюльте-Варегем. Український захисник «чорно-синіх» Едуард Соболь з перших хвилин зустрічі залишився в запасі, а от його візаві Олександр Драмбаєв вийшов на поле у стартовому складі гостей.

На 69-й хвилині саме Драмбаєв зумів зрівняти рахунок у зустрічі, закотивши м'яч у лівий нижній кут воріт господарів – 1:1. Це був його дебютний гол у бельгійській першості.

На 75-й хвилині на заміну вийшов і Едуард Соболь, але відзначитися результативними діями йому не вдалося.

В результаті, нічия і Брюгге після трьох турів має у активі чотири очки, як і Зюльте-Варегем.