Два протилежні тайми у виконанні Вереса

05.02.2023 09:24
Фото nkveres.com

На закордонному зборі в Туреччині рівненські футболісти зіграли перший спаринг — з вірменським Пюніком.

До перерви ініціативою володіли візаві наших земляків, які не реалізували кілька небезпечних моментів. В другому таймі рівняни додали обертів, почали агресивніше діяти у відборі, до чого суперник виявився не готовий. На 75-й хвилині Пасич скористався помилкою гравців Пюніка в центрі поля і після двоходівки за участю Гайдучика вразив ціль — 1:0. Невдовзі він міг оформити дубль, але промахнувся з близької відстані після передачі Дахновського. Наприкінці матчу частіше м`ячем володіли вірмени, але до гострих епізодів у воріт Вереса справа не доходила.