Довбику та Циганкову добряче прилетіло від газети з Барселони: що наробили гравці збірної України

25.01.2024 11:01

Популярне каталонське видання Sport дуже скептично оцінило дії українських футболістів Жирона Віктора Циганкова та Артема Довбика у програному їхньою командою Мальорці (2:3) чвертьфіналу Кубку Іспанії.

Особливо дісталося Циганкову (провів на полі 60 хвилин), який отримав найнижчий бал у складі Жирони, четвірку, і такий до неї коментар: «Українець потрапив до сітки оборони Мальорки. Його змусили постійно діяти індивідуально, максимально обмежуючи атакувальний потенціал».

Довбик, що з’явився на заміну одразу по перерві і встиг відзначитися результативною передачею, отримав погану п’ятірку. «Українцю ледь дозволяли пересуватися на половині поля Мальорки, хоча передачі на нього іноді були непогані», — йдеться у коментарі до балу Артема.

Якщо не помиляємося, це найгірші оцінки українців Жирони від поважної барселонської газети за весь час перебування нашого дуету в Іспанії.