Не вистачило дещиці! Жирона Довбика і Циганкова не витягла камбек в Кубку Іспанії

24.01.2024 22:33

Жирона Довбика і Циганкова вилетіла з розіграшу Кубку Іспанії

Жирона Артема Довбика та Віктора Циганкова в гостьовому поєдинку 1/4 фіналу Кубку Іспанії зіграла з Мальоркою. Команда українців, яка вже встигла привчити вболівальників до своїх успіхів, цього разу зазнала фіаско.

Вже в першому таймі підопічні Мічела пропустили три сухих м'ячі і відграти їх шансів, здавалося, не мали.

Однак на 67-й хвилині за фол у власному штрафному був вилучений Раїльо, і Стуані один м'яч із пенальті відіграв. На 6-й коменсованій хвилині Савіо забив другий м'яч для гостей. Однак це все. 2:3 – Жирона не потягла на виграш Кубку Іспанії.