Голи Довбика не принесли перемогу Жироні: відео дублю українця у матчі з Монпельє

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
8693
3 голоси
Артем Довбик. Фото: ФК Жирона
Жирона провела другий контрольний матч в рамках підготовки до наступного сезону. Іспанський клуб завдяки результативній грі Артема Довбика зіграв внічию з Монпельє (3:3).

Український нападник Артем Довбик вийшов у стартовому складі та забив перші свої голи у міжсезоння, а от Віктор Циганков знову опинився поза заявкою через неготовність.

Арно Норден вивів вперед Монпельє. На це Довбик відповів дублем ще до перерви спарингу.

ВІДЕО ГОЛІВ АРТЕМА ДОВБИКА У МАТЧІ З МОНПЕЛЬЄ

У другому таймі французи зрівняли рахунок. Далі команди обмінялися забитими м'ячами - 3:3. Раніше, Жирона зіграла внічию з Олотом (1:1).

Далі на команду українців очікують зустрічі з Еспаньйолом (27 липня), Тулузою (31 липня), Наполі (03 серпня) та Борнмутом (10 серпня).

15 серпня команда українців розпочне офіційний сезон грою проти Бетіса на виїзді в першому турі Ла Ліги.

Товариський матч

Монпельє – Жирона – 3:3 (1:2)

Голи: Норден, 19; Хазрі, 71 (пен), 85 – Довбик, 24; 38; Вальєхо, 81

• Нападник каталонців і збірної України Артем Довбик в минулому сезоні став найкращим бомбардиром чемпіонату, забивши 24 голи.
  • Контракт Довбика діє до 30 червня 2028 року, а угода Циганкова розрахована до 30 червня 2027 року.