Досвід на боці Динамо. Цікаві факти перед стартом киян у Лізі чемпіонів

20.07.2022 17:02

Перед грою з Фенербахче головний тренер Динамо Мірча Луческу не міг не зазначити, що суперник киян підсилився досвідченими виконавцями. Проте, ми вкотре змушені зауважити — в досвіді виступів на міжнародному рівні динамівці можуть дати фору багатьом командам. Турецький гранд — не виняток.

Так, за середньою кількістю матчів на міжнародному клубному рівні футболісти Динамо майже вдвічі переважають свого суперника. За поєдинками в складі національних збірних у киян теж перевага. Не така суттєва, але вона є. Сподіваємося, що нашій команді допоможе також досвід самого Луческу, який в ролі головного тренера провів на міжнародній арені на сто з гаком ігор більше свого колеги з Фенербахче.

Втім, треба відзначити, що проблеми в Динамо можуть виникнути в центрі оборони. Тут переваги в досвіді у киян немає ніякої. Навпаки, п’ятірка поки що заявлених на Лігу чемпіонів центральних захисників провела в єврокубках у сумі 65 матчів, причому майже 40% з них записав до свого активу Микита Бурда, який, мабуть, ще все ж таки не набрав свою кращу форму після важкої травми.

Рекорд Сабо и миф Луческу. Возраст Динамо в Лиге чемпионов: цифры и факты

Лента новостей