Донецький Шахтар дивом врятував матч Ліги Європи з Марселем

15.02.2024 21:43

Донецький Шахтар в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи зіграв з французським Марселем

Підопічні Маріно Пушича у першому поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи у Гамбурзі приймали Марсель.

У першому таймі глядачі голів не дочекалися, тож основні події розгорнулися після перерви.

На 64-й хвилині Обамеянг на лівому фланзі дочекався передачі з правого і з кількох метрів розстріляв Різника ударом у нижній кут.

Однак за чотири хвилини номінальні господарі відігралися. Після навісу зі штрафного воротар виніс м'яч, але його відразу ж повернули і Матвієнко, скориставшись помилкою захисника суперників, сильно пробив у правий нижній кут зліва – 1:1.

Тим не менш, на 90-й хвилині Іліман Ндіає підібрав м'яч у штрафному майданчику донеччан і спрямував його у лівий кут воріт, знову вивіши свою команду вперед.

Шахтар врятувався лише дивом – на третій компенсованій Егіналду високо вистрибнув і потужним ударом головою замкнув навіс – 2:2.

Ліга Європи. 1/16 фіналу. Перший матч

Шахтар (Україна) – Марсель (Франція) – 2:2 (0:0)

Голи: Матвієнко (68), Егіналду (90+3) – Обамеянг (64), Ндіай (90).

Шахтар: Різник, Азаров, Матвієнко, Бондар, Конопля (Гочолеішвілі, 78), Степаненко (Назарина, 72), Судаков, Бондаренко, Егіналду, Зубков, Сікан (Кевін, 78).

Марсель: Лопес, Мерлен, Балерді, Жіго, Клосс, Харіт, Унаї, Кондогбія, Мумбанья, Енріке (Ндіає, 72), Обамеянг.

Попередження: Конопля (50), Зубков (79), Егіналду (90+3) – Балерді (27).

Матч-відповідь у Марселі відбудеться 22 лютого.

Зінченко анонсував шоу-матч з зіркою лондонського Арсеналу: український футболіст вибав базу