Дніпряни на куражі: потрійний удар Довбика в Ковалівці

09.11.2022 19:11

У поєдинку 12-го туру чемпіонату України Дніпро-1 на виїзді обіграв ковалівський Колос

Фото scdnipro1.com.ua

Підопічні Ярослава Вишняка на власному стадіоні приймали лідера чемпіонату, який поки що лише одного разу втратив очки. Через повітряну тривогу початок матчу змістився на дві години.

Дніпряни швидко повели в рахунку — Довбик реалізував пенальті. Колос не став здаватися, зокрема, Мякушко з убивцої позиції влучив у стійку. А на 31-й хвилині уже господарі реалізували 11-метровий — відзначився Мілько. Утім, ще до перерви дніпряни повернули собі перевагу, коли Довбик головою замкнув подачу Піхальонка.

У другому таймі невгамовний Артем оформив хет-трик, тож із дев’ятьма голами в активі вирвався в лідери гонки бомбардирів. Здобувши вікторію з рахунком 3:1, чорно-жовті продовжують упевнено очолювати таблицю.