Аватар Сергій Дем'янчук Сергій Дем'янчук
689
Довгий

Заключний етап підготовки до весняної частини сезону підопічні Леоніда Кучука розпочинали в Хорватії, а потім передислокувалися до Словенії. Сьогодні вони в Чатежі провели черговий спаринг — з Штурмом-2, що виступає в другій австрійській лізі.

Наприкінці першого таймі суперники змусили капітулювати воротаря львів`ян Юрія Паньківа, але на 50-й хвилині Роман Дідик після передачі Олексія Довгого вирівняв становище — 1:1. Надалі точилася рівна боротьба, міг допомогти здобути вольову перемогу Mар`ян Mисик, однак не реалізував гольовий момент.

Контрольний матч

Рух (Україна) — Штурм-2 (Австрія) — 1:1 (0:1)

Голи: Дідик (50) — (39),

Рух: Паньків, Лях, Дідик, Слюбик, Кітела, Сапуга, Довгий, Соломон, Таллес (Мисик, 63), Альваренга (Непейпієв, 82), Карабін (Теслюк, 87).

Тим часом провів свій спаринг й Рух (U-19), що готується до поєдинку юнацької ліги УЄФА з італійським Mіланом. Підопічні Віталія Пономарьова програли словенському Алюмінію — 0:1.