Визначився другий невдаха, що залишає Прем'єр-лігу України

29.05.2023 17:07

Харківський Металіст поступився Минаю і позбувся шансів зберегти прописку в Прем'єр-лізі

Фото УПЛ

Підопічні Періци Огнєновича в 29-му турі чемпіонату України в Ужгороді приймали Минай. Цей матч був чи не останнім шансом у харків'ян уникнути прямого вильоту з Прем'єр-ліги.

У першому таймі, незважаючи на перевагу Миная у володінні м'ячем, єдина гольова атака вдалася саме господарям. Демченко чудово закрутив м'яч у дальній кут воріт закарпатців – 1:0.

Одник цей гол не врятував підопічних Періци Огнєновича. Після перерви Вишневський та Паламар з пенальті двічі засмутили кіпера харків'ян. У підсумку 2:1 на користь Миная.

Після цього матчу у Металіста в активі залишилося 22 очки і він посів 15-те місце. Команда услід за Львовом залишаеє Прем'єр-лігу.  У Миная стало 33 пункти і клуб піднявся на восьму позицію.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 29 тур

Металіст – Минай – 1:2 (1:0)

Голи: Демченко (36) – Вишневський (61), Паламар (75, з пенальті).

Металіст: Єрмолов, Влага (Наумець, 46), Мизюк, Ніколишин, Коррал, Ралюченко, Чайковський (Валенсіо, 46, Кайдалов, 82), Демченко (Багачанський, 72), Чідомере, Синчук (Рязанцев, 72), Прядун.

Минай: Бандура, Гончар (Дмитрук, 46), Чуєв (Гечев, 40), Нємчанінов, Кравчук, Булеза, Петько, Байдал (Паламар, 56), Рогозинський, Твердохліб, Вишневський (Коломоєць, 88).

Попередження: Чідомере (23), Коррал (47), Валенсіо (71) – Чуєв (15), Дмитрук (52), Петько (53), Гечев (71), Нємчанінов (80), Булеза (84).

У оснньому турі сезону Металіст у Одесі зіграє номінально домашній матч із Чорноморцем, а Минай вдома прийматиме Зорю.

Ребров і Ярмоленко прогавили ще один трофей в ОАЕ!