«Динамо зараз готове продати Караваєва»: журналіст вказав причину можливого відходу гравця

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
2304
4 голоси
«Динамо зараз готове продати Караваєва»: журналіст вказав причину можливого відходу гравця
Віктор Вацко. Фото: Google
Журналіст Віктор Вацко проаналізував боротьбу у київському клубі за позицію правого захисника та можливі наслідки для гравця, що програв конкуренцію.

Олександр Тимчик виграв конкуренцію у свого тезки Караваєва на позиції правого захисника в Динамо. Про це заявив журналіст Віктор Вацко.

«Друге коло УПЛ показало, що в Динамо Тимчик виграв конкуренцію у Караваєва і став основним правим захисником. Більше того, Динамо зараз готове продавати Караваєва у літнє трансферне вікно. Погодьтеся, було б алогічно брати в збірну не того футболіста, який виграв конкуренцію в іншого у клубі. Або навпаки брати того футболіста, який програв конкуренцію іншому кандидату в своєму клубі», — сказав журналіст.

На думку журналіста, Караваєв не радує відмінною роботою у захисті.

«Караваєв, для порівняння, у захисній роботі також не дуже. Ми це знаємо також. Його підключення х глибини та вміння підігрувати колись Андрій Шевченко в збірній дуже цінував. Але, очевидно, час минає. Тому в принципі, якщо задуматися над позицією правого захисника з українським паспортом, то у нас і вибору особливо немає», — зазначив Вацко в авторській програмі.

У підсумковій турнірній таблиці української Прем'єр-ліги Динамо фінішувало на другому місці та в новому сезоні матиме змогу поборотися за вихід до групового турніру Ліги чемпіонів через кваліфікацію.