Динамо з новим капітаном здобуло третю перемогу в чемпіонаті України

18.09.2023 19:04

Київське Динамо в поєдинку сьомого туру чемпіонату України на власному полі обіграло полтавську Ворсклу

Фото fcdynamo.com

Свій попередній матч в УПЛ біло-сині провели ще 20 серпня. Надолужувати згаяне динамівцям довелося в поєдинку з Ворсклою, яка здобула три перемоги поспіль до паузи на ігри збірних. Нещодавно киян покинув Сидорчук, тож із капітанською пов’язкою на поле вийшов Буяльський.

Уже на п’ятій хвилині Динамо повело в рахунку — дотепний пас Ваната п’ятою конвертував у гол Волошин. Пізніше сам Ванат відправив м’яч у сітку з передачі партнера, проте арбітри на повторі угледіли в нападника офсайд.

Біло-сині домінували на полі практично протягом усього поєдинку, регулярно створюючи моменти. На початку другого тайму Ворскла могла зрівняти рахунок, але Кане поцілив у стійку. На 73-й хвилині влучанням у каркас відмітилося вже Динамо — Кабаєв не реалізував чудовий момент.

Наприкінці матчу Беніто промчав половину поля, обіграв Павлюка й Ісенка та відправив м’яч у порожні ворота — 2:0. Тож підопічні Мірчі Луческу здобули третю перемогу в поточному чемпіонаті та покращили власне турнірне положення.