Динамо розірвало контракт з досвідченим легіонером: київський клуб виступив із заявою

Томаш Кендзьора. Фото: Google
Томаш Кендзьора офіційно покинув київське Динамо після розірвання контракту з киянами за обопільною згодою сторін. Досвідчений польський захисник став вільним агентом.

Пресслужба київського Динамо повідомила, що клуб офіційно покинув Томаш Кендзьора.

Після розірвання контракту за обопільною згодою сторін, 30-річний польський захисник отримав статус вільного агента. Угода обронця з київською командою була розрахована до кінця 2024 року.

• У сезоні 2023/24 років Томаш Кендзьора відіграв ПАОК 47 поєдинків у всіх офіційних турнірах, в яких забив три голи.
  • Портал Transfermarkt оцінює 30-річного центрального оборонця у 2,5 мільйона євро.
  • В складі київського Динамо Томаш виграв золоті нагороди в українській Прем'єр-лізі, двічі Кубок України та тричі Суперкубок України.
  • Загалом у біло-синій футболці поляк відіграв 198 матчів, в яких йому вдалось відзначитись сімома забитими голами та 20 результативними передачами.
  • У підсумковій турнірній таблиці української Прем'єр-ліги Динамо фінішувало на другому місці та в новому сезоні матиме змогу поборотися за вихід до групового турніру Ліги чемпіонів через кваліфікацію.