Динамо розібралося з Партизаном в єврокубках: кияни здобули розгромну перемогу над принциповим суперником

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
351
1 голос
Гравці Динамо святкують забитий гол. Фото: ФК Динамо
Матчем другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів з белградським Партизаном київське Динамо стартувало в єврокубках сезону 2024/25 років.

Напередодні матчу наставник київської команди Олександр Шовквський розкритикував нещодавню поїздку Партизана до Москви на товариський турнір. У зв'язку з цим Динамо відмовилося від офіційних двосторонніх заходів із сербським клубом перед першим матчем.

Це протистояння було досить принциповим для української команди. Гравці Динамо не потиснули руки футболістам суперника перед стартовим свистком. З перших хвилин гравця Динамо пішли вперед в пошуку щастя біля воріт гостей. І вже не четвертій хвилині мав момент Ярмоленко: півзахисник киян ударом через себе не поцілив у ворота Партизана.

У середині першого тайму головний арбітр після перегляду VAR призначив пенальті у ворота Динамо за порушення правил з боку Караваєва. Ударом з точки Сальданья паненкою переграв Бущана.

А на 41-й хвилині поєдинку з передачі Кабаєва Шапаренко блискучим ударом у ліву дев'ятку воріт зрівняв рахунок. А через три хвилини Бражко більярдним ударом у дальній нижній кут воріт вивів вперед київську команду. У компенсовані хвилини першого тайму Караваєв пробив по воротах суперника - м'яч рикошетом від опонента залетів у сітку воріт Партизана - 3:1.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ДИНАМО - ПАРТИЗАН

У другому таймі матчу українська команда збільшила рахунок. Кабаєв ударом з 18 метрів у нижній кут воріт змусив капітулювати голкіпера суперника. На 66-й хвилині Партизан дин гол відіграв. А на 83-й хвилині зустрічі Бражко потужно пробив зі штрафного - голкіпер Партизана відбив, але на добиванні був Попов. А у компенсовані хвилини гри Піхальонок ювелірним ударом у нижній кут встановив остаточний рахунок - 6:2.

Святкування чергового забитого голу. Фото: ФК Динамо

Динамо - Партизан 6:2 (3:1)

Голи: Шапаренко, 40; Бражко, 43; Караваєв, 45+1; Кабаєв, 55; Попов, 83; Піхальонок, 90+2 - Сальданья, 22 (пен), 66.

Динамо: Бущан - Караваєв (Малиш 46), Дячук, Попов, Вівчаренко - Буяльський (Піхальонок 46), Бражко (Андрієвський 86), Шапаренко (Лонвейк 86) - Ярмоленко (Волошин 69), Ванат, Кабаєв.

Партизан: Йованович А. - де Медіна (Філіпович 60), Маркович, Муякич, Антич - Арріага, Го (Щекич 46), Захід (Натхо 59) - Ксандер (Ібрагім 60), Сальданья, Калулу (Тріфунович 77).

Попередження: Сальданья 1, Де Медіна 11, Бражко 47, Арріага 81.

• Матч-відповідь між цими командами відбудеться 31 липня на стадіоні імені Райко Митича в місті Белград. Початок - о 21:00 за київським часом.
  • 22 липня динамівці дізнались потенційних суперників у четвертому раунді кваліфікації як Ліги чемпіонів, такі і Ліги Європи.