Динамо було не проти зустрічі з харків’янами в наступному сезоні

04.06.2023 17:16

У заключному турі чемпіонату України харківський Металіст 1925 і київське Динамо зіграли внічию

Фото fcdynamo.com

Команди зійшлися на НТК ім. В. Баннікова. Якщо біло-сині вже давно втратили турнірну мотивацію, то харків’яни намагалися уникнути перехідних матчів.

На 20-й хвилині динамівці повели в рахунку — Рамірес реалізував пенальті, зароблений Кабаєвим. Утім, невдовзі Дячук отримав пряму червону картку за зрив атаки суперників, а затим металісти відігралися завдяки влучному удару Габелка з-за меж штрафного.

У другому таймі команди не форсували подій, тож у підсумку рахунок не змінився — 1:1. Завдяки цій нічиїй Металіст 1925 зумів уникнути плей-оф за виживання, посівши рятівну 12-ту сходинку.