День в історії. З Києва — до Донецька та назад

04.12.2022 10:04

Сьогодні виповнюється 34 роки Андрію Пілявському — захиснику, який виступав за збірну України та цілу низку клубів на батьківщині та за кордоном

Фото zarya-lugansk.com

4 грудня

1988 рік — у Києві народився Андрій Пілявський, який провів за збірну України один матч. 18 листопада 2014 року центральний захисник відіграв увесь поєдинок проти Литви (0:0). У першому таймі діяв у ньому на позиції опорного півзахисника. Цікаво, що до цього захисник кілька разів викликався до розташування національної команди. Але одразу дебютувати не вдалося.

Чемпіоном став в Ізраїлі

Кар'єра Пілявського розпочиналася у столичних спортивних школах. А у 13-річному віці Андрій перейшов до донецького Шахтаря. Відігравши за юнацькі команди гірників три сезони, футболіст повернувся до Києва. Виступав за молодіжний склад Арсеналу та Нафком із Броварів. Півтора роки Андрій провів у вінницькій Ниві. Із Вінниці поїхав до Ізраїлю. Грав за Маккабі (Хайфа), вигравши чемпіонат, та Бейтар (Єрусалим). Сезон-2014/2015 розпочав у Зорі. Провів у Луганську півтора роки і ненадовго поїхав до казанського Рубіну. Після цього захисник грав на правах оренди за Ворсклу та знову за Зорю. У лютому 2018 року повернувся до Рубіну, будучи травмованим, і казанці розірвали з ним контракт. Влітку 2019 року відбувався перегляд у Колосі, але до підписання контракту справа не дійшла. Після чого перейшов у аматорський футбол.

Лента новостей