День в історії. Перевершив показник Шовковського
![День в історії. Перевершив показник Шовковського](https://zbirna.com/storage/anatolii-trubin-1641550662SQcnE.jpg)
Сьогодні виповнюється 22 роки Анатолію Трубіну — наймолодшому голкіперу в історії збірної України в офіційних матчах
![](https://zbirna.com/storage/trubin-1678208594F1hFX.jpeg)
1 серпня
2001 рік — у Донецьку народився Анатолій Трубін. З шести років займався у школі Шахтаря, пройшов усі щаблі клубної підготовки. Дебютував за першу команду 26 травня 2019 року у матчі проти Маріуполя. У сезоні-2020/2021 заслужив статус основного голкіпера гірників, чудово виявив себе у матчах Ліги чемпіонів, зокрема, проти Реала та Інтера.
У березні 2021 року отримав виклик до національної команди. Вийшовши на поле у матчі відбору ЧС-2022 з Казахстаном, став наймолодшим голкіпером в історії збірної України в офіційних матчах (19 років 242 дні), перевершивши попередній показник Олександра Шовковського. З урахуванням товариських матчів поступився лише двом іншим юним дебютантам — Андрію Луніну та Максиму Ковалю.
Незважаючи на те, що Трубін викликається до головної команди країни, кіпер на минулому молодіжному чемпіонаті Європи був основним воротарем синьо-жовтих, де наша збірна дійшла півфіналу.
Наразі провів у складі національної команди сім матчів.