День в історії. Дебют Чигринського та Романчука на Землі обітованій

07.02.2023 12:03

16 років тому збірна України під керівництвом Олега Блохіна зіграла спаринг із ізраїльтянами, у якому в команді №1 дебютували Дмитро Чигринський та Олександр Романчук

Олександр Романчук. Фото УАФ

7 лютого

2007 рік — збірна України провела товариський матч проти Ізраїлю на його полі. Олег Блохін напередодні відповідальних матчів відбору до Євро-2008 дозволив собі поекспериментувати. Так, Богдан Шуст провів четвертий та останній матч за збірну, дебютували захисники Олександр Романчук та Дмитро Чигринський (який встиг у ролі запасного роком раніше з'їздити і на чемпіонат світу).

Можливо, якась незіграність оборони і призвела до того, що наші опинилися в ролі наздоганяючих. Шуст не зумів перервати простріл, а найдосвідченіший Валід Бадір сповна скористався цим відскоком. Утім, українці грали непогано. Блискучий Дуду Ават потяг одразу кілька ударів від Шевченка, Вороніна, Єзерського. Відбив він і пенальті від Калиниченка, зароблений Ротанем, проте сам, хто пробивав, виправив помарку на добиванні. 1:1. Бойова нічия — до речі, найчастіший результат наших нерідких матчів із ізраїльтянами.

Лента новостей

Українські інтернет казино