Дебюти Михавка та Рубчинського зробили гру: Динамо перемогло Лівий берег в УПЛ

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
205
1 голос
Тарас Михавко. Фото: ФК Динамо (Київ)
У завершальному матчі ігрової програми неділі Лівий берег приймав київське Динамо. В цьому поєдинку чергову перемогу здобули підопічні Олександра Шовковського.

Для динамівців цей матч був першим після розгромної поразки від Лаціо (0:3), тож команда Шовковського намагалась реваншуватись у очах вболівальників.

В першому таймі за Динамо забив Тарас Михавко і це його дебютний гол у дорослій кар'єрі. Згодом відзначився Ярмоленко, але це взяття воріт відмінили арбітри. А в другому таймі забили Бражко і Рубчинський- 3:0. Доречі, для Валентина це перший гол за Динамо.

Відео голів матчу доступне ТУТ

Україна

УПЛ. Восьмий тур

Лівий берег - Динамо - 0:3

Гол: Михавко 8', Бражко 62', Рубчинський 90+1

Вилучення: Самар 80'

• Динамо займає перше місце турнірної таблиці УПЛ, маючи 19 очок. Лівий берег розташовується на тринадцятому місці. У активі в цієї київської команди шість залікових балів;
  • У наступному турі Ліги Європи Динамо на виїзді зіграє проти німецького Хоффенхайму;
  • Поєдинок заплановано на 3 жовтня. Початок гри о 19:45 за київським часом;
  • Потім Динамо прийматиме Кривбас у рамках УПЛ. Гра відбудеться 6 жовтня (18.00);
  • Днем раніше Лівий берег завітає у гості до Колоса (18.00);
  • У понеділок, 30 жовтня, восьмий тур УПЛ завершиться поєдинком Зоря - Ворскла. Старт матчу заплановано на 18.00.