«Ця перемога дорогого варта для України». Форвард Шахтаря — про свій вирішальний хет-трик

28.09.2022 14:02

Нападник донецького Шахтаря Данило Сікан прокоментував вихід молодіжної збірної України на Євро-2023 (U-21)

Фото УАФ

У плей-офф відбору на чемпіонат Європи вітчизняна «молодіжка» здолала Словаччину. Після поразки в гостях (2:3) підопічні Руслана Ротаня розгромили опонента в Польщі (3:0). Усі три голи української команди в матчі-відповіді записав на свій рахунок нападник Шахтаря Данило Сікан.

«Налаштувалися як на останній матч. Бо в Жиліні ми програли — 2:3, і словаки нас розізлили. Я їх розумію, вони перемогли в першому поєдинку й у другому так себе не поводили. Вони так не билися. Ми цим скористалися, бо в нас був настрій, і всі хотіли перемогти.

У першому таймі ми добре готували атаки, але нам трохи забракло завершення. Перед другим таймом нам уже сказав Руслан Ротань, що треба грати спокійно, що в нас попереду ще 45 хвилин, і ми цим скористалися та зробили рахунок.

Мій хет-трик? Якщо чесно, не можу сказати. Це збірна, тут хороший настрій, і завжди хочеться забивати за цю країну, бо вона найсильніша.

Ця перемога дорогого варта для України та українського народу, тому що ми будемо представляти свою країну, яка під час війни може прогресувати, вигравати та змагатися на дуже високому рівні», — приводить післяматчевий коментар Сікана Суспільне Спорт.

Жеребкування Євро-2024: сценарій для збірної України