Молодіжна збірна України їде на чемпіонат Європи

Аватар Сергій Дем'янчук Сергій Дем'янчук
741
Молодежка

Матч-відповідь плей-офф раунду Євро-2023 (U-21) між молодіжними збірними України та Словаччини повинен був дати відповідь на запитання, хто стане учасником фінальної частини чемпіонату Європи.

Після поразки у першому матчі (2:3) підопічні Руслана Ротаня з перших хвилин пішли вперед великими силами, проте перший небезпечний момент виник біля воріт синьо-жовтих. На щастя на 10-й хвилині Трубін впорався із ударом Суслова. Українці, незважаючи на більше володіння м'ячем, відповісти небезпечним моментом змогли лише на 25-й хвилині, але Сич після передачі Сікана програв свою дуель воротареві словаків. І все ж таки в першому таймі гострішими були номінальні гості. Тому в другому таймі потрібно було щось змінювати, оскільки у українців не виходило розкривати насичену оборону супротивника.

І вже у дебюті другої 45-хвилинки збірна України відкрила рахунок. На 48-й хвилині Сич, отримавши передачу з центральної зони, з правого флангу переадресував м'яч у центр, де найквапливішим виявився Сікан. 1:0. А вже за шість хвилин синьо-жовті вели з рахунком 2:0. І знову автором голу став Сікан, який першим опинився на добиванні. А коли на 66-й хвилині Сікан оформив хет-трик, доля матчу була вирішена. У цьому взятті воріт левову частку оплесків заслужив Криськів, який перехопив м'яч у центрі поля і в потрібний момент віддав передачу на Сікана. Нападнику Шахтаря залишалося не промахнутися по порожніх воротах.

Словаки як могли намагалися врятувати ситуацію, не раз вони були близькими до взяття воріт, але сьогодні був день молодіжної збірної України, яка завдяки цій перемозі змогла пробитися у фінальну частину чемпіонату Європи, чого не було с 2011 року.

Євро-2023 (U-21). Плей-офф раунд. Матч-відповідь (перший поєдинок — 2:3)

Україна (U-21) — Словаччина (U-21) — 3:0

Голи: Сікан (48, 54, 66).

Україна (U-21): Трубін, Сич, Таловєров, Сирота, Драмбаєв, Бондаренко (Очеретько, 89), Криськів (Желізко, 89), Михайленко (Бражко, 46), Судаков, В'юнник (Назаренко, 46), Сікан (Ванат, 71).

Словаччина (U-21): Белко, Дятко, Немчік, Оберт, Месик, Покорни, Кадак (Мисловіч, 63), Лаврінчик (Гольян, 63), Капралік (Труса, 70), Суслов, Стрелець (Гальчік, 81).

Попереджені: В'юнник (21), Сирота (90) — Капралік (14), Покорни (80), Суслов (90).