Ціна становить 16 мільйонів: Поворознюк назвав літнє придбання Інгульця

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
819
1 голос
Ціна становить 16 мільйонів: Поворознюк назвав літнє придбання Інгульця
Олександр Поворознюк. Фото: ФК Інгулець
Президент Інгульця Олександр Поворознюк поставив мету перед командою на новий сезон в УПЛ та розповів про новий автобус для колективу з Кіровоградщини.

Перед командою з Петрового, який очолив Желько Любенович, на наступний сезон стоїть завдання зберегти команду в українській еліті. Про це власник клубу Олександр Поворознюк заявив в інтерв’ю sport-express.ua

«Так, залишитися в УПЛ без перехідних матчів. А вже наступного сезону будемо дивитися. Поговорили про комплектацію, екіпірування, купили новий автобус за 16 мільйонів», – сказав Поворознюк.

Власник клубу повідомив, що придбав новий автобус.

«Ну так, щоб не було всіх цих моментів. Домовилися також, щоб усіх залишити, йому все сподобалося. Треба трохи доукомплектуватися – та працюємо далі», – заявив функціонер.

  • У підсумковій турнірній таблиці Першої ліги Інгулець посів перше місце, набравши 67 залікових балів (відрив від Карпат склад два очки);
  • 6 червня сербський фахівець Желько Любенович очолив Інгулець;
  • у сезоні 2024/25 років клуб з Петрового знову виступатиме в Українській Прем’єр-лізі.
  • в якості тренера Желько Любенович працював у луганській Зорі, закарпатському Минаї та обіймав посаду асистента у сербських клубах Железнічар та Раднічки.