ЧС-2022. Збірна Нідерландів запобігла черговій сенсації на мундіалі

03.12.2022 19:17

У першому поєдинку 1/8 фіналу чемпіонату світу збірна Нідерландів обіграла команду США

Підопічні Луї ван Гала фінішували першими в групі А, тож у плей-оф вийшли на американців, які стали другими у своєму квартеті. Зазначимо, що у стартовому складі збірної США вийшов Крістіан Пулішич, участь якого в матчі була під питанням.

Ще в першому таймі помаранчеві продемонстрували свої чемпіонські амбіції. На 10-й хвилині після прострілу Дензела Дюмфріса із правого флангу відзначився Мемфіс Депай. Перед самісінькою перервою нідерландці подвоїли перевагу — Дюмфріс знову відпасував із флангу, а м’яч до сітки відправив Дейлі Блінд.

На 76-й хвилині Штати змусили понервувати суперника — невдовзі після виходу на заміну з передачі Пулішича відзначився Хаджі Райт. Утім, невдовзі Блінд асистував Дюмфрісу, який зняв питання про переможця. 3:1.

ЧС-2022. 1/8 фіналу

Нідерланди — США — 3:1 (2:0)

Голи: Депай (10), Блінд (45+1), Дюмфріс (81) — Райт (76).

Нідерланди: Нопперт, Тімбер, ван Дейк, Аке (де Лігт, 90+3), Классен (Копмейнерс, 46), де Рон (Бергвейн, 46), Блінд, Ф. де Йонг, Дюмфріс, Гакпо (Веггорст, 90+3), Депай (Сімонс, 83).

США: Тернер, Дест (Єдлін, 75), Циммерман, Робінсон (Морріс, 90+2), Рім, Адамс, Муса, Маккенні (Райт, 67), Феррейра (Рейна, 46), Пулішич, Веа (Ааронсон, 67).

Попереджені: Копмейнерс (60), Ф. де Йонг (87).

Арбітр — Вілтон Сампайо (Бразилія).

3 грудня. Ер-Райян. Міжнародний стадіон Халіф.

У чвертьфіналі нідерландці зустрінуться з переможцем дуелі Аргентина — Австралія, яка розпочнеться сьогодні о 21.00 за київським часом.