ЧС-2022. Збірна Нідерландів без проблем стала переможцем групи А

29.11.2022 18:57

У заключному поєдинку групи А на чемпіонаті світу збірна Нідерландів упоралася з Катаром

Напередодні господарі фінального турніру втратили шанси на плей-оф, тоді як нідерландці все ще не гарантували собі потрапляння в топ-16. Тому було очевидно, що сьогодні підопічні Луї ван Гала постараються здобути три очки й фінішувати першими в групі.

У підсумку помаранчеві свою задачу виконали. На 26-й хвилині вже третій м’яч на поточному мундіалі оформив Коді Гакпо. Нападник ПСВ на вході до штрафного обігрався з партнером і влучно пробив у дальній кут.

Невдовзі по перерві подвоїв перевагу європейців Френкі де Йонг. Пізніше нідерландці відправили м’яч у сітку ще раз, однак арбітр скасував гол Стевена Бергейса через гру рукою з боку Гакпо. У компенсований час той же Бергейс поцілив у поперечину. У підсумку підопічні ван Гала перемогли з рахунком 2:0 і виконали обидва свої завдання.