ЧС-2022. Австралійці не зіпсували ювілей Ліонеля Мессі

03.12.2022 23:01

У рамках 1/8 фіналу чемпіонату світу збірна Аргентини здолала команду Австралії

Аргентинці після впевненої перемоги над Польщею вийшли із групи з першого місця. На старті плей-оф альбіселесте зустрічалися з Австралією, яка лише вдруге в історії дісталася до 1/8 фіналу чемпіонату світу.

Головною проблемою для представників Південної Америки була відсутність Анхеля Ді Марії. Також цей матч став 1000-м у кар’єрі для Ліонеля Мессі. І саме лідер аргентинців дозволив їм почуватися комфортно, на 35-й хвилині відкривши рахунок ударом низом із меж штрафного. Для Мессі цей гол став третім на ЧС-2022.

На початку другого тайму Хуліан Альварес скористався помилкою голкіпера австралійців і подвоїв перевагу своєї команди. На 77-й хвилині представники Зеленого континенту несподівано скоротили відставання — Крейг Гудвін приклався з підбору, а м’яч рикошетом від Енцо Фернандеса влетів у дальній кут. Після цього Кенгуру мали як мінімум два гольові моменти, проте альбіселесте вдалося втримати переможний рахунок — 2:1.

Тепер у чвертьфіналі на нас очікує протистояння Аргентини з Нідерландами, які кількома годинами раніше здолали команду США. Поєдинок відбудеться 9 грудня.

ЧС-2022. 1/8 фіналу

Аргентина — Австралія — 2:1 (1:0)

Голи: Мессі (35), Альварес (57) — Фернандес (77, автогол).

Аргентина: Е. Мартінес, Моліна (Паласіос, 80), Ромеро, Отаменді, Акунья (Тальяфіко, 71), Де Пауль, Фернандес, Мак Аллістер (Монтьєль, 80), Альварес (Лаутаро Мартінес, 71), Мессі, Папу Гомес (Лісандро Мартінес, 50).

Австралія: Раян, Дегенек (Карачич, 71), Суттар, Роулс, Бехич, Лекі (Куол, 71), Баккус (Хрустич, 58), Муй, Макгрі (Гудвін, 58), Дюк (Макларен, 71), Ірвін.

Попереджені: Ірвін (15), Дегенек (38).

Арбітр — Шимон Марциняк (Польща).

3 грудня. Ер-Райян. Стадіон Ахмед бін Алі.

Завтра в Катарі пройдуть два наступні матчі 1/8 фіналу: Франція — Польща (17.00), Англія — Сенегал (21.00).