Чорноморець вимучив перемогу над невдахами зі Львова

25.05.2023 16:11

Одеський Чорноморець здобув мінімальну перемогу над абсолютним аутсайдером чемпіонату України

Фото upl.ua

Якщо футболісти Львова вже давно змирилися з вильотом з УПЛ й банально дограють сезон, то для Чорноморця кожне очко дуже важливе, аби уникнути перехідних матчів за збереження «прописки» в еліті.

Тож, на відміну від «містян» одеситів не треба було особливо налаштовувати, зрештою, й у кадровому питанні вони не могли розраховувати лише на дискваліфікованого Демченка.

Проте в дебюті, незважаючи на те, що м'ячем частіше володіли гості, гостріше діяли «містяни». І це ж треба, щоб уже другий удар одеситів в площину воріт виявився результативним! На 23-й хвилині після флангової передачі найспритнішим виявився Салюк – 1:0.

Після перерви ініціативою продовжували володіти підопічні Романа Григорчука, а господарям ніяк не вдавалося знаходити вагомі контраргументи проти високого пресингу Чорноморця. Гості, які цього разу не запам'яталися креативними діями в атаці, таки вимучили таку бажану звитягу, що дозволила їм закріпитися в середині турнірної таблиці.