«Чемпіонат Європи не любить «зіркової» хвороби»: володар Золотого м’яча назвав причини вильоту збірної України з Євро-2024

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
43
1 голос
«Чемпіонат Європи не любить «зіркової» хвороби»: володар Золотого м’яча назвав причини вильоту збірної України з Євро-2024
Ігор Бєланов. Фото: Google
Володар Золотого м’яча 1986 року Ігор Бєланов поділився своїми враженнями від виступу збірної України у груповому етапі чемпіонату Європи-2024 з футболу.

Гравцям збірної України потрібно рухатись вперед і доводити свою профпридатність, а не на словах розповідати, які ми «круті». Про це заявив Ігор Бєланов.

«Збірній України на самому початку групового етапу не можна було програвати. Я ще до цього попереджав, що ні в якому разі не можна розслаблятися, і що «зіркова» хвороба зараз нікому не потрібна», – сказав Бєланов.

Спеціаліст вважає, що потрібен нормальний мікроклімат для досягнення успіху.

«Якщо не буде у колективі мікроклімату, то нічого не вийде. Так воно і сталося. Втім, життя продовжується. Потрібно рухатись вперед і доводити свою профпридатність, а не на словах розповідати, які ми «круті». Чемпіонат Європи не любить «зіркової» хвороби. І не прощає», – зазначив фахівець в інтерв'ю UA-Футбол.

  • Матч третього туру групи E Євро-2024 між збірними України та Бельгії завершився внічию 0:0. 
  • Україна посіла четверте місце у групі та вилетіла з Євро-2024.
  • Збірна України встановила унікальне досягнення на турнірі.
  • Левом матчу Україна - Бельгія став Анатолій Трубін. Він отримав найкращі оцінки від статистичних порталів.