Роман Григорчук переможно пішов на зимову перерву

10.12.2023 17:16

Одеський Чорноморець перемогою завершив першу частину чемпіонату України

Фото УПЛ

Свій останній поєдинок перед зимовою перервою одеський Чорноморець проводив у 17-му турі проти ковалівського Колоса.

Після абсолютно спокійного першого тайму у виконанні обох команд, у другому все вирішила єдина помилка голкіпера гостей Кирила Фесюна.

У штрафному майданчику він зніс Олександра Васильєва і арбітр вказав на точку. Пенальті ударом по центру воріт реалізував Ілля Путря.

1:0 на користь Чорноморця, який набрав 22 очка і пішов на зимову перерву на 8-му місці. Колос з 21 пунктом розташувався на 9-й позиції.