Чемпіонат України. Підписанню мирної угоди в Рівному зраділи конкуренти

05.11.2023 19:33

Поєдинок рівненського Вересу з луганською Зорею завершився результативною нічиєю

Фото nkveres.com

Про матчі за участю сусідів по турнірній таблиці кажуть: битва за шість очок. Сьогодні в суперників пішло багато часу на розвідку, і лише на 11-й хвилині голкіпер господарів Когут уперше вступив у гру, парирувавши удар Джордана після розіграшу стандартного положення. Свою ігрову перевагу гості матеріалізували на 37-й хвилині, коли Нагнойний влучно пробив із кута воротарського майданчика. І це ж треба, щоб уже перший удар рівнян у площину воріт Зорі виявився точним. Відзначився Вовченко.

Після перерви проявляв активність Нагнойний, проте захисники господарів двічі встигали блокувати його удари. А на 61-й хвилині він асистував Яцику, який вивів гостей уперед.

Але останнє слово було за Блізніченком, який дальнім пострілом врятував Верес від поразки — 2:2.