Металіст 1925 у більшості зробив камбек у матчі чемпіонату України

05.11.2023 16:55

Металіст 1925 врятував поєдинок української першості з одеським Чорноморцем

Фото УПЛ

У сьогоднішньому поєдинку 13-го туру чемпіонату Металіст 1925 у Києві на стадіоні Лівий Берег приймав одеський Чорноморець.

Підопічні Романа Григорчука відкрили рахунок на 21-й хвилині. Найкращий бомбардир команди Андрій Штогрін виграв боротьбу у воротарському майданчику суперника і спрямував м'яч у сітку.

Однак наприкінці першого тайму моряків підвів Ієде, який заробив другу жовту картку і був вилучений.

Харків'яни скористалися з цього вже на 53-й хвилині – Андрій Борячук забив свій третій м'яч у сезоні. А на 78-й Арі з далекої відстані влучив прямо у кут воріт гостей.

2:1 – перемога Металіста 1925, який набрав 15 очок і вийшов на дев'яте місце у турнірній таблиці. У Чорноморця залишилося 19 пунктів і він посідає шосту сходинку.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 13 тур

Металіст 1925 – Чорноморець – 2:1 (0:1)

Голи: Борячук (53), Арі (78) Штогрін (21).

Металіст 1925: Мозіль, Безуглий, Є.Ткачук, Курило, Фарина, Ременюк (Арі, 46), А.Ткачук, Вачіберадзе (Борячук, 46), Мартинюк, Юсов (Дмитренко, 72), Сидоров (Чирук, 83).

Чорноморець: Варакута, Cалюк, Єрмаков, Путря, Брагару, Васильєв, Штогрін, Кузик (Дада, 81), Шпорн (Хадіда, 85), Бадібанга, Ієде.

Попередження: Ременюк (12), Сидоров (62), Чирук (89) – Ієде (9), Путря (41).

На 40-й хвилині вилучений Ієде (Чорноморець) – повторне попередження.

В наступному турі Металіст 1925 у гостях зустрінеться з Поліссям, а Чорноморець прийматиме Рух.

Неймовірний удар українця: Сергій Сидорчук забив у Бельгії фантастичний дебютний м’яч (відео)