Чемпіон України зазнав поразки від ТСЦ: єдиний гол пропустили після грубої помилки свого лідера

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
2050
1 голос
Гравці Шахтаря перед матчем з сербами. Фото: ФК Шахтар
Шахтар у контрольному матчі протистояв бронзовому призеру минулого чемпіонату Сербії Бачка-Топола на тренувальному зборі в Словенії. Українська команда зазнала поразки з мінімальним рахунком 0:1.

Сьогодні, 11 липня, донецький Шахтар зіграв свій третій спаринг на навчально-тренувальних зборах у Словенії. Суперником була сербська команда Бачка-Топола (ТСЦ).

Вже на 4-й хвилині Бондаренко невдало відав передачу на Різника: гравець суперника Вулич перехопив м'яч та, обігравши воротаря, забив єдиний гол у зустрічі.

Наступний контрольний матч донецький Шахтар зіграє 14 липня. Тоді відбудеться поєдинок із турецьким Різеспором.

Шахтар (Україна) – Бачка-Топола (Сербія) - 0:1 (0:1)

Гол: Вулич, 4

Шахтар (1 тайм): Різник – Азарові, Матвієнко, Бондар, Конопля – Марлон, Бондаренко – Кевін, Судаков, Зубков – Траоре.

Шахтар (2 тайм): Твардовський – Педріньйо Азеведо, Лацабідзе, Фарина, Вінісіус – Степаненко, Назарина – Невертон, Глущенко, Педріньйо да Сілва – Егіналду.

Бачка-Топола (стартовий склад): Ілич – Петрович, Крстич, Влалукін, Цапан – Мілосавлевич, Джаковац, Радін, Вулич – Чіркович, Лазетич.

• У розіграші УПЛ сезону 2023/2024 донецький Шахтар фінішував на першому місці, що дало клубу змогу зіграти у груповому етапі Ліги чемпіонів.
  • Команда Бачка-Топола посіла третє місце у минулому сезоні чемпіонату Сербії та зіграє у кваліфікації Ліги Європи.